Регламент проведення відкритих обласних змагань на ультракоротких хвилях, Меморіалу Олега Жука UT0YO, «Карпатські далі – 2020»

Р Е Г Л А М Е Н Т

проведеннявідкритих обласних змагань

на ультракоротких хвилях, Меморіалу Олега Жука UT0YO, «Карпатські далі – 2020»

 

 

1. Мета і завдання

популяризація та розвиток УКХ-радіоспорту;

залучення молоді до роботи в радіоаматорському ефірі;

вдосконалення майстерності радіоспортсменів.

 

2. Строки і місце проведення

Змагання проводяться в три тури:

1-й тур – перша субота травня,

2-й тур – перша субота липня,

3-й тур – перша субота вересня,

з 10:00 до 12:59 UTC.

В 2020 році змагання проводяться 2 травня, 4 липня та 5 вересня. Час проведення турів вибрано із врахуванням проведення міжнародних УКХ змагань. Місце проведення: за вибором учасників – в стаціонарних або в польових умовах.

 

3. Керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснюється відокремленим підрозділом ГО ЛРУ в Чернівецькій області. Суддівство здійснює колегія суддів.

 

4. Учасники змагань

До участі в змаганнях запрошуються радіоаматори-ультракоротко-хвильовики України та інших держав.

 

5. Порядок проведення змагань

Діапазон: 144-146 МГц. Види випромінювання CW, SSB, FM, згідно частотного плану 1-го району IARU. Зв’язки через активніретранслятори не зараховуються.

Залік загальний для індивідуальних та колективних аматорських радіостанцій. Допускається участь колективних радіостанції тільки з одним оператором учасником змагань.

Контрольні номери складаються з RS(T) та номера QSO (59001, 599002, …). QTH-локатор в контрольний номер не входить, але обов’язково передається при кожному зв’язку. В звітах фіксується всесвітній час (UTC). Повторні зв’язки дозволяється проводити різними видами випромінювання (CW, SSB, FM), але не раніше, ніж через 10 хвилин після зв’язку, проведеного попереднім видом випромінювання.Розходження в часі проведення зв’язку не повинно перевищувати двох хвилин.

До заліку в кожному турі зараховуються результати тих учасників, які провели не менше двох зв’язків із різними аматорськими радіостанціями Чернівецької області.

Очки нараховуються як сума віддалей в кілометрах всіх підтверджених зв’язків. Зв’язок в межах одного QTH-локатора зараховується, як зв’язок на віддалі п’яти кілометрів.

 

6. Форма звітності та визначення переможців

Звіти по формі, прийнятій для змагань на УКХ у форматі EDI, завантажуються на сайті https://kdali.co.ua

Термін прийняття звітів – не пізніше 15 днів з дня проведення туру.

Результати змагань визначаються в кожному турі. Загальні місця розподіляються по найменшій сумі місць, зайнятих в окремих турах. Якщо учасник не приймав участі в окремому (окремих) турах, то нараховується за такий тур місце на одиницю більше останнього. При рівності місць місця визначаються по найбільшій сумі набраних очок.

 

7. Нагородження

Призери кожного туру та загального заліку нагороджуються дипломами відокремленого підрозділу ГО ЛРУ в Чернівецькій області. Всі учасники, які завантажили звіти, отримають пам’ятний сертифікат.

Закрити меню