‍Jarvis Island N5J DXpedition

Острів Джарвіс N5J DX-експедиція

 

5 серпня 2024 року по 17 серпня 2024 року

 

Шановні колеги DXers

У березні асоціація Dateline DX із задоволенням повідомила, що отримала дозвіл від USFWS на DX-експедицію до Національного заповідника дикої природи на острові Джарвіс цього серпня. Джарвіс займає номер 18 у глобальному списку найбільш бажаних за версією Clublog. Це номер 9 в Європі. У деяких країнах ЄС Джарвіс займає друге місце серед найбільш бажаних в SSB і DIGI. Джарвіс займає вищий рейтинг, ніж Буве (16) в Європі. Це 450 миль від атолу Пальміра та 1500 миль від Гаваїв.

 

Оскільки з моменту останньої активації минуло понад 34 роки, це одна з найбажаніших цілей IOTA та POTA серед радіоаматорів, які прагнуть ці нагороди. Нам було приємно, що обидва адміністратори програми змінили свої правила, щоб дозволити зараховувати цю теріторію до своїх нагород, працюючи одним із 5 операторів, які будуть працювати дистанційно (і досі в резерві).

 

Досвідчена команда з п’яти осіб у складі Джорджа, AA7JV, Дона, N1DG, Томі, HA7RY, Адріана, KO8SCA та Майка, KN4EEI, встановить 6 станцій RIB на Jarvis. Команда на острові буде доповнена 24 віддаленими операторами з Азії, Європи та Північної Америки. Усі операції SSB, 160 і 6 метровому дівпазоні здійснюватимуться локально. Місцеві оператори також працюватимуть CW та FT8 на всіх діапазонах. Дистанційні оператори працюватимуть на діапазонах від 80 до 10 метрів, використовуючи режими CW і FT8. Нам дозволено працювати 12 днів, але дозвіл діє на весь серпень, щоб врахувати проблеми з погодою.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Закрити меню