06.06.2026 – Антени успішно відновлено. HF0PAS повернувся на діапазони.
50-та Польська антарктична експедиція на станцію Генрика Арцтовського (2026)
Переписана історія – ми мріяли, що під час цієї ювілейної експедиції позивний HF0POL знову лунатиме в ефірі. 50-річчя стало ідеальною нагодою повернути позивний на його початкове місце – на станцію Арцтовський. Водночас ми хотіли виправити історію багаторічної давності. На жаль, це виявилося неможливим. Це було боляче. Справжнє мистецтво – це відкрити другі двері, коли перші зачинені. Попереду на нас чекає новий позивний.
Один з учасників експедиції – Рафал SQ4O. Його щоденним завданням буде професійна робота в дуже специфічних умовах. Він їде туди з однією метою – щоб голос радіоаматорів знову транслювався у світ з Арцтовського. Він нічого не може обіцяти (це не експедиція dx), але зробить усе можливе, щоб це сталося.
