“Кубок Незламності-2024”

Щоб продемонструвати Світу нашу незламність, щоб показати, що козацькому роду нема переводу, для популяризації міжнародних змагань з радіоспорту, Ліга радіоаматорів Україини в межах чемпіонату Світу по радіозв’язку на коротких хвилях “IARU HF World championship“, який проводять наші друзі з американської радіорелейної Ліги (ARRL) 13-14 липня 2024 року, запрошує всіх українських радіоаматорів, що приймуть участь в цьому Чемпіонаті, поборотися ще й за заснований ЛРУ у 2024 році “Кубок Незламності“.

 

По ітогах суддівства «IARU HF World championship-2024», суддівською колегією ЛРУ в окремий залік буде виділено результати україньских учасників та проведено їх нагородження.

 

Кубками Незламності будуть нагороджені переможці серед українських учасників “IARU HF World championship” в категориях MS-HP та SO-MIX-HP(LP).

 

Спортсмени в категоріях SO-PH-HP(LP) та SO-CW-HP(LP) за перших три місця серед українських учасників будуть нагородженi медалями та дипломами відповідних ступенів.

 

Серед решти учасників Кубку Незламності на КХ буде проведено розіграш пам’ятних призів.

 

Повнi правила змагань «IARU HF World championship» знаходяться тут:

http://www.arrl.org/iaru-hf-world-championship

 

Підведення підсумкив серед укрїнських учасників буде проведено через тиждень після опублікування офіціальних результатів “IARU HF World championship-2024“. 

 

ГСК Кубку Незламності в складі:

Головний суддя:

Президент ЛРУ, майстер спорту України з радіоспорту, суддя національної категорії  Олександр Залізняк;

 

Заступник головного судді:

Кандидат в майстри спорту України з радіоспорту, суддя національної категорії  Наталія Семенова;

 

Головний секретар:

Віцепрезидент ЛРУ, Майстер спорту України з радіоспорту, суддя національної категорії Сергій Іванов

Закрити меню