SP DX CONTEST 2020

      Ми хотіли б запросити вас взяти участь у конкурсі SP DX у ці вихідні (4-5 квітня 2020 р.) З 1500 UTC суботи до 1459 UTC неділі. Це найбільша операційна подія за рік у Польщі, де зазвичай понад 1000 станцій SP в ефірі на CW та SSB. Для одних це змагальна подія, для інших – це можливість встановити зв’язок зі старими друзями. А для інших поки що це єдиний конкурсний досвід року та можливість побачитись і почути та розважитися.

      Ваша участь дуже важлива для нас для подальшого успіху цього конкурсу. Цей конкурс має давню історію: перший конкурс відбувся в 1933 році. Ми очікуємо, що в цьому році буде велика явка SP-станцій. Успіх цього конкурсу залежить від участі таких станцій DX, як ви, учасник ветерана або просто насолоджуєтесь налагодженням випадкових контактів та наданням SP-станціям можливості працювати DX. Не має значення, скільки часу ви можете витратити і скільки боргу можна зробити, ми хотіли б побачити вас у наших журналах!

      Ми доклали великих зусиль для створення дуже цікавого та унікального веб-сайту – https://spdxcontest.pzk.org.pl  Після проведення конкурсу ви можете завантажити свій журнал у Мережу або надіслати його електронною поштою. Усі надіслані записи будуть негайно видно на нашій веб-сторінці. Ми прийняли політику відкритого журналу, тому після опублікування результатів усі журнали будуть доступні для перегляду. Ми також надаємо цікаву статистику щодо вашого журналу та всіх інших журналів у конкурсі. Ви можете переконатись у цьому, переглянувши результати конкурсів 2018 та 2019 років. Остаточні результати будуть доступні до 30 червня. Тоді сертифікати участі для всіх та сертифікати на найкращі очки за балами за категоріями, країною та континентом можна завантажити для друку. У нас також є довгий список табличок, спонсорованих особами та групами, які ви можете побачити на веб-сторінці. Нарешті, ви можете претендувати на різні рівні премії POLSKA за роботу 16 провінцій (województwa) Польщі.

Ми сподіваємось, що ми зробили для вас цей конкурс цікавим та захоплюючим та сподіваємось побачити вас у конкурсі!

2020 SP DX Contest Committee

Polish Amateur Radio Union, SPDXC

Закрити меню