Всесвітні дні активності “Stay Home”

КАМПАНІЯ “ЗАЛИШАЙСЯ ВДОМА” ДОСЯГНЕ КУЛЬМІНАЦІЇ 6-7 червня 2020 року
 
ДЕНЬ АКТИВНОСТІ З 10.00 СУБОТИ до 09.59 НЕДІЛІ, UTC
 
ПРАВИЛА ТУТ:
https://tinyurl.com/ybwctxok
 
Загалом понад 30 країн запровадили станції з суфіксом STAYHOME, щоб донести важливе повідомлення та взяти участь у великій міжнародній демонстрації активності аматорського радіо під час кризи COVID-19. За оцінками, через аматорську мережу по всьому світу було проведено близько 150 000 зв’язків.
 
Омс, PY5EG, один із учасників проекту, провів понад 20 000 зв’язків з 181 країною з усіх 40 зон. Вітаємо! Найостанніша активність від ООН, 4U9STAYHOME, оператор Іво, 9A3A з бази ООН в Бріндізі, Італія.
 
Родзинкою події буде цілодобове радіо-зібрання, що відбудеться 6-7 червня, коли всі станції STAYHOME та весь світ зберуться в ефірі, щоб побажати одне одному добра та провести обмін повідомленнями у рамках дня активності. У цей подальша актуальність повідомлення STAYHOME (ЗАЛИШАЙСЯ ВДОМА) буде переглянута із щирою надією, що всі країни будуть в змозі розпочати послаблення цих жорстких обмежень, врешті зробивши це повідомлення застарілим.
 
Меценатом проекту є міністр закордонних справ Фінляндії Пекка Хаавісто і його підтримують президент IARU Тім Еллам, VE6SH та комітет ООН.
 
Інформацію про проект див. на QRZ.com www.qrz.com/db/OH2STAYHOME

Закрити меню