Збій в роботі систем ARRL. Новини від 6/21/2024

Співробітники ARRL продовжують працювати з зовнішніми експертами галузі, щоб переконатися, що всі сервери були відновлені, протестовані, а всі дані підтверджені. Ми також працюємо над забезпеченням безпеки мережі.

 

Як зазначалося в попередніх оновленнях, сервери і дані Logbook of The World® в порядку і працюють. LoTW® залежить від інших серверів, наприклад, даних про членство, які ще не були повернуті в експлуатацію. Ми повідомимо, коли LoTW буде відкритий для доступу користувачів. Ми очікуємо, що після запуску черга стане досить великою, і ми оцінюємо способи вирішення цієї потенційної проблеми.

 

Нагадуємо, що День поля 2024 ARRL відбудеться цими вихідними. Ми зазначаємо, що деякі групи скоротили або скасували свої плани на відкритому повітрі через надмірну спеку або серйозні погодні загрози. Будь ласка, будьте обережні на цих вихідних (відвідайте Heat.gov для отримання інформації про спеку та здоров’я). Насолоджуйтесь Днем поля. Бюлетень про День поля буде передано з W1AW і K6KPH згідно з розкладом (див. розклад у PDF). Ваші результати Дня поля можуть бути завантажені на https://field-day.arrl.org/fdentry.php або надіслані поштою до ARRL після заходу.

 

Ця історія буде оновлюватися з новими подіями.

Translated with DeepL.com (free version)

Закрити меню